Heckler & Koch USP MARK 23 .45

Heckler & Koch USP MARK 23 .45
Pouze osobní odběr (u zbraní či střeliva na zbrojní průkaz)
skladem  
Vaše cena vč. DPH
52 600 Kč
běžná cena s DPH 0 Kč, ušetříte  

Parametry zboží

Ráže .45 ACP

Heckler & Koch USP (Universal Selbstlade Pistole- univerzální samonabíjecí pistole) USP byla vyvinuta špičkovou německou zbrojovkou Heckler&Koch na přelomu 80. a 90. let 20. století jako nová služební zbraň pro ozbrojené složky.

Konstrukční zvláštností je, že odemykání řídí ocelová kulisa, jež není součástí rámu, jako například u pistolí Glock, nýbrž tvoří samostatný díl, držený na svém místě v rámu osou záchytu závěru. Kulisa je spojena se sestavou vratné pružiny a nárazníku a při rozborce se vyjímá ze zbraně spolu se závěrem. Rám zbraně je vyroben z polymeru vyztuženého skelným vláknem. Rám je proveden za použití překvapivě malého množství materiálu, takže je tuhý a přesto velmi lehký. Vedení závěru na plastovém těle je provedeno ocelovými vložkami, vsazenými shora v rámu. Rukojeť má zdrsnění boků pískovým dezénem a pyramidovými výstupky na čele a hřbetu pro jistější úchop, lučík je kombatový se zdrsněním na čele.

Mířidla jsou kovová, zvýrazněná třemi bílými body, na závěru jsou upevněna zasunutím do rybiny (umožňují stranovou rektifikaci poklepem). Zásobníky jsou dvouřadé s jednořadým vyústěním, vysokokapacitní, plastové s plechovými vložkami, vyztužujícími vývodky. Záchyt zásobníku je horní, typické „hecklerovské“ konstrukce. Páka umístěná v zadní úponě lučíku je oboustranná, funkční pohyb vykonává otočně dolů. Polymerový rám je černý, kovové díly jsou černěné na matovaném podkladě. Některé drobné díly jsou vyrobeny z korozivzdorné oceli a ponechány v barvě kovu. 

Závit: 16 x 1 pravý

Technická data

Délka

246 mm

Délka hlavně

150 mm

Výška

150 mm

Šířka

39 mm

Hmotnost

720 g (se zásobníkem)

Kapacita zásobníku

12 nábojů

Spouštěcí systém

SA / DA

 

Mohlo by Vás také zajímat...

Heckler & Koch USP MARK 23 .45

Heckler & Koch USP MARK 23 .45

Heckler & Koch
52 600 Kč Koupit
Heckler & Koch USP Compact

Heckler & Koch USP Compact

Heckler & Koch
23 500 Kč Koupit
Heckler & Koch USP Standard

Heckler & Koch USP Standard

Heckler & Koch
23 500 Kč Koupit