Doprava a platba

Platební podmínky a jednotlivé způsoby plateb

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu prodávajícím v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na písemné, nebo e-mailové objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout (více též v ujednání o právu prodávajícího odstoupit od smlouvy).

Odstoupení od smlouvy (storno objednávky) - je řešeno samostatným bodem, který najdete níže v naší nápovědě.

Platební podmínka je platba v hotovosti při předání předmětu plnění nebo možnost využití dalších způsobů plateb, které jsou uvedeny níže.

Způsoby dopravy:

Česká republika

PPL Expresní doručení přepravní službou PPL. Dodání zpravidla do druhého pracovního dne. 250 Kč
Osobní odběr zdarma

Způsoby plateb

Česká republika

Dobírka Platba při dodání zdarma
Platba v hotovosti při osobním odběru Platba v hotovosti při převzetí zboží v sídle naší firmy zdarma

Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené.

Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu), který slouží zároveň jako záruční list, návod na používání výrobku v českém jazyce.