Nově máme v nabídce pistole značky FN Herstal !

Nově máme v nabídce pistole značky FN Herstal !

O značce FN Herstal

Fabrique Nationale Herstal, často známá jako FN Herstal nebo jednoduše FN, je přední výrobce palných zbraní se sídlem v Herstalu, Belgie. Společnost byla založena v roce 1889 a od té doby se stala synonymem pro kvalitu a inovaci v oblasti zbraní. FN Herstal je největším exportérem vojenských ručních zbraní v Evropě a její produkty jsou uznávány a používány ozbrojenými složkami po celém světě.

S uvedením produktů FN Herstal do našeho sortimentu, nabízíme zákazníkům možnost zakoupit některé z nejlepších ručních zbraní na trhu. Mezi nové produkty, které naleznete v naší nabídce, patří:

  • FN 509® Je postavena na prověřené architaktuře FNS a vylepšena aby splňovala požadavky pro vojenské použití. Prověřena více jak jedním milionem výstřelů. S kapacitou 17 nábojů a vysoce odolnou konstrukcí


  • FN 545® Tactical je tím, čím se chtějí stát ostatní pistole s velkým kalibrem, až vyrostou. Nenechávejte nic náhodě s kapacitou 18+1 nábojů, což stanovuje nový standard kapacity v kalibru .45 ACP. Je připravena pro použití tlumiče s hlavní se závitem a zaměřovacích zařízení. Střelci mohou během několika minut namontovat svůj oblíbený optický zaměřovač.


  • FN 509 LS EDGE™ Každý aspekt této zbraně byl kriticky vybrán aby jste měli vždy na vrh ! je to pokročilá taktická pistole s odlehčeným dlouhým závěrem, plochou spouští a rozšířeným zásobníkovým hrdlem. Díky modernímu systému montáže optiky a optickým mířidlům nabízí vynikající kontrolu a přesnost. Perfektní volba pro všechny, kteří hledají špičkový výkon a spolehlivost


Většinu můžete zakoupit v černé, pískové nebo kombinované barvě.

Pokud máte zájem o některý z našich nových produktů, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit naši prodejnu či jakéhokoli z našich mnoho partnerů po celé České republice. Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem a poskytnou veškeré potřebné informace o nových zbraních FN Herstal.
2024-06-21 09:11:55

Přejít na všechny články a testy

Další zajímavé články

Nově máme v nabídce pistole značky FN Herstal !

S velkou radostí oznamujeme, že naše firma rozšiřuje svůj sortiment o ruční zbraně prestižní značky Herstal. . Zbraně které jsou známé svou spolehlivostí, přesností a inovativním designem.