Gamo FAST SHOT 10X IGT

Gamo FAST SHOT 10X IGT
skladem  
Vaše cena vč. DPH
7 200 Kč
běžná cena s DPH 0 Kč, ušetříte  
Značka: Gamo

Gamo's Fast Shot 10x IGT spojuje krásu klasické dřevěné pažby s nejnovějšími technologickými inovacemi značky. Tato "moderní klasika" zahrnuje vysoce přesný puškohled 4x32WRH a zahrnuje následující technologie:
10x Quick-Shot®: Tato exkluzivní technologie se opírá o víceúčelový rotační zásobník, který umožňuje střelci vypálit až 10 střel, aniž by se dotkl jediné diabolky, čímž se zlepší uživatelská autonomie, sníží se časové zatížení a zajistí dynamičtější a uspokojující lov.
IGT ™: Technologie IGT Gamo nahrazuje tradiční hlavní pružinu pístem poslední generace, zlepšuje její koncovou rychlost, poskytuje konzistentnější úroveň výkonu, snižuje úsilí kohoutku a snižuje nežádoucí vibrace.
CAT ™: Vlastní akční spouštěč Gamo umožňuje střelecům nastavit 1. a 2. stupeň spouště nezávisle a poskytuje tak úplně nastavitelné střílení.
RRR ™: Systém redukce zpětného rázu Gamo absorbuje rázové vlny, které vznikají při zpětném rázu vysoce výkonných zbraní, což snižuje vnitřní zatížení rozsahu až o 100%.

 

Výkon až 24 J
Délka 109 cm
Hmotnost 3 kg