string(7) "product"

Heckler & Koch P2000 Subcompact

Heckler & Koch P2000 Subcompact
Pouze osobní odběr (u zbraní či střeliva na zbrojní průkaz)
na dotaz  
Verze spoušťového mechanismu
Ráže
Vaše cena vč. DPH
23 100 Kč
běžná cena s DPH 0 Kč, ušetříte  

Parametry zboží

Ráže 9mm Luger

Heckle Koch P2000 je Německá poloautomatická samonabíjecí pistole, patřící do rodiny subkompaktních zbraní. Vyznačuje se lehkým polymerovým tělem, perfektním zpracováním. Díky svým rozměrům, hmotnosti a použitým rážím (silný zastavovací účinek) je ideální pro skryté nošení. Koncepčně vychází z typu USP Compact. Má však pozměněnou ergonomii s ohledem na kamfort střelby a vyvážení zbraně.  

Konstrukční zvláštností je, že odemykání řídí ocelová kulisa, jež není součástí rámu, jako například u pistolí Glock, nýbrž tvoří samostatný díl, držený na svém místě v rámu osou záchytu závěru. Kulisa je spojena se sestavou vratné pružiny a nárazníku a při rozborce se vyjímá ze zbraně spolu se závěrem. Rám zbraně je vyroben z polymeru vyztuženého skelným vláknem. Rám je proveden za použití překvapivě malého množství materiálu, takže je tuhý a přesto velmi lehký. Vedení závěru na plastovém těle je provedeno ocelovými vložkami, vsazenými shora v rámu. Rukojeť má zdrsnění boků pískovým dezénem a pyramidovými výstupky na čele a hřbetu pro jistější úchop, lučík je kombatový se zdrsněním na čele.

 

Mířidla jsou kovová, zvýrazněná třemi bílými body, na závěru jsou upevněna zasunutím do rybiny (umožňují stranovou rektifikaci poklepem). Zásobníky jsou dvouřadé s jednořadým vyústěním, vysokokapacitní, plastové s plechovými vložkami, vyztužujícími vývodky. Záchyt zásobníku je horní, typické „hecklerovské“ konstrukce. Páka umístěná v zadní úponě lučíku je oboustranná, funkční pohyb vykonává otočně dolů. Polymerový rám je černý, kovové díly jsou černěné na matovaném podkladě. Některé drobné díly jsou vyrobeny z korozivzdorné oceli a ponechány v barvě kovu.

Prodej pouze držiteli příslušné skupiny ZP.

 

Mohlo by Vás také zajímat...

Heckler & Koch P2000

Heckler & Koch P2000

Heckler & Koch
23 200 Kč Koupit
Heckler & Koch P2000 Subcompact

Heckler & Koch P2000 Subcompact

Heckler & Koch
23 100 Kč Koupit